Zarządzanie najmem krótkoterminowym dla właścicieli apartamentów

Profesjonalnie zajmiemy się zarządzaniem Twojej nieruchomości.

- oszacujemy potencjał nieruchomości i zdefiniujemy profil gościa/ najemcy

przeprowadzimy szczegółową inwentaryzację apartamentu

zapewnimy profesjonalne zdjęcia wraz ze spacerem wirtualnym

aktywnie poszukamy odbiorcy oferty

zapewnimy komunikację 365 dni w roku 

zadbamy o porządek i niezbędne naprawy w apartamencie 

POZNAJ SZCZEGÓŁY NASZEJ OFERTY> pobierz

Posiadasz lub inwestujesz w nieruchomości?

Chcesz zoptymalizować swój dochód i spać spokojnie?

 

Dołącz do SuperApart i skorzystaj z naszej wiedzy i modelu biznesowego, dzięki któremu bezstresowo i pasywnie będziesz zarabiać na swoich nieruchomościach!

 

Skontaktuj się z nami i wypełnij formularz.

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i omówi warunki współpracy.

Poznaj opinie właścicieli apartamentów, którzy nam zaufali i z nami współpracują:

"Jako właściciel kilku apartamentów, zarządzanych przez SuperApart, jestem bardzo zadowolony z ich usług. Zawsze miła atmosfera, profesjonalna obsługa, olbrzymie doświadczenie właścicielki, na którą zawsze można liczyć, zawsze doradzi, jak lepiej urządzić apartament, doradzi w kwestiach formalnych, elastyczność w podejściu do właścicieli apartamentów, możliwość zakwaterowania własnych gości po uzgodnieniu terminu.

No i kwestie biznesowe: nie trzeba się martwić o drobne naprawy, a firma dba o wysokość przychodu, mają klientów nie tylko z portali, ale też własną bazę, co przy świetnym podejściu do lokatorów wpływa na ich decyzje wracać do tych samych apartamentów.

Podobno mówią, że dochód pasywny nie istnieje. Z SuperApart jest to możliwe 😀"

Pawel Piaskowski

SuperApart ma pod swoimi skrzydłami nasz apartament na Mokotowie. Świetnie koordynuje wynajem oraz wszystkie kwestie związane z jego zarządzaniem, zdejmując z nas praktycznie wszystkie obowiązki. Szczerze polecam usługi SuperApart!"

Asiana

Wspaniała współpraca, zarówno dla właścicieli mieszkań jak i klientów. Polecam. Jako właściciel apartamentu zarządzanego przez SuperApart polecam tę firmę. Dobra współpraca, duże doświadczenie, bezproblemowo — nawet w sytuacji, gdy okresowo samemu korzysta się z danego lokalu."

Łukasz Tanaś

„Naprawdę super firma. Jeśli ktoś ma majątek i chce być prawdziwym rentierem, który chce tylko liczyć pieniądze z najmu i cieszyć się, że ktoś ogarnia całą resztę, to to jest najlepszy wybór."

Paweł Budrewicz